تنیس فا

افسردگی هم‌چنان گریبانگیر ستاره ژاپنی؛ کناره‌گیری موقت نائومی اوساکا از میادین

0

ستاره ژاپنی تنیس زنان هم‌چنان با مشکلات روحی دست و پنجه نرم می‌کند.

تنیسفا – نائومی اوساکا شب گذشته بعد از شکست مقابل لیلا فرناندز در دور سوم اوپن آمریکا اعلام کرد برای مدتی از مسابقات دور خواهد بود.

زن شماره ۳ تنیس جهان که مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها بود، در مصاحبه مطبوعاتی خود گفت: «اخیراً، وقتی در یک مسابقه پیروز می‌شوم بیشتر از آنکه خوشحال شوم احساس می‌کنم باری از روی دوش‌ام برداشته شده است. هنگام شکست هم بیش از حد ناراحت می‌شوم که طبیعی نیست.»

اوساکا سپس با چشمانی اشک‌بار افزود: «واقعاً نمی‌خواهم گریه کنم… الان به نقطه‌ای رسیده‌ام که باید ببینم چه کار می‌خواهم انجام دهم اما صادقانه بگویم نمی‌دانم بازی بعدی‌ام چه زمانی خواهد بود… فکر می‌کنم باید برای مدتی از تنیس فاصله بگیرم.»

اوساکا ابتدای فصل جاری قهرمان مسابقات آزاد استرالیا شد اما چند ماه بعد در خبری غافل‌گیرکننده اعلام کرد مدت‌هاست از افسردگی رنج می‌برد و به همین خاطر از مسابقات آزاد فرانسه و همین‌طور ویمبلدون انصراف داد. او سپس در المپیک به عنوان نماینده ژاپن حاضر شد اما در دور سوم شکست خورد و نتوانست انتظارها را برآورده کند. اوساکا پیش از آزاد آمریکا نیز در مسابقات سینسیناتی حضور یافت که آنجا نیز در بازی دوم خود مغلوب شد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید