تنیس فا

پدر نواک جوکوویچ باز هم جنجال به پا کرد!

0

تنیسفا – حواشی تور آدریا ادامه دارد.

سردیان جوکوویچ که همیشه با مصاحبه‌های جنجالی خود و صحبت علیه بازیکنان دیگر برای پسرش دردسر می‌آفریند این‌بار در واکنش به حوادث تور آدریا سراغ گریگور دیمتروف رفت و همه تقصیرها را گردن تنیس‌باز بلغار انداخت.

بیشتر بخوانید: نواک جوکوویچ به ویروس کرونا مبتلا شد

او در مصاحبه با تلویزیون آر‌.تی.ال کرواسی گفت: «دیمیتروف وقتی به اینجا آمد مریض بود و باعث شد این اتفاقات بیفتد. او در کرواسی صدمه بزرگی به نواک و همینطور به خانواده ما و کشور صربستان زد.»

صحبت‌های پدر جوکوویچ با واکنش جورجی استویمنوف مدیر برنامه‌های دیمیتروف روبرو شد. او در این‌باره گفت: «در رابطه با آنچه سردیان جوکوویچ به تلویزیون کرواسی گفته، شرح ماوقع را به شما خواهم گفت. گریگور بعد از سه ماه قرنطینه کامل مستقیم وارد بلگراد شد. نه در بلگراد و نه بعدتر در زادار از او درخواست نشد که آزمایش کرونا بدهد. برگزارکنندگان تورنمنت، مسئول تأمین امنیت بازیکنان و مسابقات هستند. گریگور تمام قوانینی را که مسئولین برگزاری و هم‌چنین مقامات مسئول در مرز بلغارستان، صربستان و کرواسی وضع کرده بودند رعایت کرد.»

پدر جوکوویچ هفته پیش نیز صحبت‌هایی را علیه راجر فدرر مطرح کرده بود که حاشیه‌ساز شد.

نواک جوکوویچ بخاطر بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و راه‌اندازی تور آدریا که منجر به ابتلای خود او و تعدادی دیگر از بازیکنان به کرونا شد مورد انتقاد شدید رسانه‌ها و افکار عمومی قرار دارد.

3.5/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید