تنیس فا

جام دیویس آسیا و اقیانوسیه؛ ملی‌پوشان گام نخست را محکم برداشتند

0

تنیسفا – صبح امروز مسابقات جام دیویس در گروه چهارم آسیا و اقیانوسیه در کشور بحرین آغاز شد و ملی‌پوشان کشورمان در اولین دیدار به مصاف تیم قرقیزستان رفتند.

در دیدار اول انفرادی، سینا مقیمی از ایران به مصاف میرژالیف از قزاقستان رفت که این دیدار به سود تنیس‌باز جوان و آینده‌دار کشورمان به پایان رسید.

مقیمی که اولین حضور خود در دیویس کاپ را تجربه می‌کند در این دیدار عملکرد خوبی داشت و توانست حریف خود را در ۲ ست متوالی با نتایج ۶-۴ و ۷-۵ مغلوب کند.

در دیدار دوم انفرادی، حمید رضا نداف بازیکن پرقدرت اصفهانی ظرف تنها ۵۸ دقیقه و با نتایج ۶-۲ و ۶-۰ کیستانوف از قرقیزستان را در هم کوبید و دومین پیروزی تیم کشورمان را به ارمغان آورد.

تیم ایران در دیدار دونفره با ترکیب امیرحسین بادی و حمید رضا نداف به میدان رفت که این دیدار نیز در پایان با برتری ۲-۱ نمایندگان کشورمان همراه بود و به این ترتیب تیم ایران توانست در مجموع با حساب ۳ بر صفر از سد تیم قرقیزستان عبور کند.

تیم ملی تنیس کشورمان در این مسابقات با تیم‌های کامبوج، قرقیزستان و‌ یمن هم‌گروه است.

مسابقات گروه ۴ آسیا و‌ اقیانوسیه از ۲۶ مهر ماه تا یکم آبان ماه با حضور کشورهای ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار می‌شود و از بین تیم‌های برتر ۳ تیم به گروه ۳ آسیا و ‌اقیانوسیه صعود می‌کنند.

تیم ملی ایران با ترکیب انوشا شاهقلی، حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سینا مقیمی، علی یزدانی و سامیار الیاسی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید