تنیس فا

گفت‌وگوی جذاب و خنده‌دار راجر فدرر و رافائل نادال در اینستاگرام

0

رافائل نادال و راجر فدرر دو ابرستاره تنیس جهان و دو دوست و رقیب دیرین که این روزها بخاطر کرونا خانه‌نشین شده‌اند در اینستاگرام بصورت زنده با یک‌دیگر گفت‌و‌گو کردند.

تنیسفا – رافائل نادال دارندۀ ۱۹ عنوان گرند اسلم روز گذشته طبق وعده قبلی خود راجر فدرر اسطورۀ سوئیسی و رقیب دیرینه‌اش را به لایو اینستاگرام دعوت کرد و این دو ابرستارۀ تنیس جهان برای مدتی با یک‌دیگر به صحبت پرداختند.

این گفت‌وگوی دیدنی که برای اولین بار اتفاق می‌افتاد از همان ابتدا با شوخی و خنده دنبال شد و لحظات جالبی را در بر داشت. نادال بر خلاف مهارتش در زمین تنیس در کار با شبکه‌های اجتماعی خیلی وارد نبود و نمی‌دانست چطور فدرر را به لایو خود اضافه کند که همین باعث شد او برای دقایقی سوژه تماشاگران و کامنت‌گذاران شود‌. این وسط کامنت‌های طنزآمیز اندی ماری از همه جالب‌تر بود: «نادال می‌تواند ۵۲ بار قهرمان رولان گاروس شود، اما بلد نیست با اینستاگرام کار کند!»

بیشتر بخوانید: نواک جوکوویچ و اندی ماری در لایو اینستاگرامی خود چه گفتند؟

سرانجام پس از چند دقیقه تلاش، ارتباط نادال و فدرر برقرار شد و «فدال» اولین گفت‌وگوی اینترنتی خود را آغاز کردند:

فدرر: بعد از ایندین ولز اصلا بازی نکردی؟
نادال: نه، از ایندین ولز به اینور دست به راکت نزدم.
فدرر: پس احتمالا وقتی برگردی دیگه نتونی بازی کنی!
نادال: امیدوارم وقتی برمی‌گردم یه چیزایی یادم مونده باشه!

فدرر در ادامه از وضعیت خود در دوران کرونا صحبت کرد و گفت که زانویش در شرایط خوبی قرار دارد و این مدت فقط کمی با دیوار تمرین کرده است: «هیچ استرس و عجله‌ای نیست. مهم این است که زانویم خوب شود. مهم نیست که کی برمی‌گردم.»

فدرر سپس از نادال در مورد موضوعی پرسید که می‌گفت خیلی وقت است ذهنش را درگیر کرده:

فدرر: رافا، تو که راست دستی چرا پس با دست چپ بازی می‌کنی؟
نادال: نه نه، این یک افسانه است که می‌گن من راست دستم! من اصلاً نمی‌تونم با دست راستم بازی کنم‌! فوتبال هم با پای چپ بازی می‌کنم. اما بقیه کارها را با دست راستم انجام می‌دم‌.

اما پس از فدرر، اندی ماری بریتانیایی شمارۀ یک سابق تنیس جهان برای دقایقی با نادال گفت‌وگو کرد.

ماری در مورد تورنمنت مجازی مادرید که قرار است با حضور چند بازیکن حرفه‌ای از جمله خود نادال برگزار شود صحبت کرد و توضیح داد چون شخصیت خودش در بازی وجود ندارد نادال را برای بازی جلوی راجر انتخاب کرده است، رافا هم با یک سوال طنز‌آمیز از وی پرسید: «پس همش می‌زدی سمت بکهندش دیگه!؟»

در ادامه، نادال از ماری دعوت کرد که بعداً با هم پلی‌استیشن بازی کنند و اندی هم قبول کرد اما گفت که بخاطر بچه‌هایش باید صبح زود بیدار شود و نمی‌تواند تا دیروقت بیدار بماند. نادال هم اضافه کرد که زندگی‌اش این روزها نظم ندارد و شب‌ها خیلی دیر می‌خوابد، اما ابراز امیدواری کرد که خیلی زود این وضعیت تغییر کند چون‌که قرار است به زودی پدر شود‌!

رافائل نادال در لایو اینستاگرام با راجر فدرر و اندی ماری – Instagram/Rafael Nadal ©

5/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید