تنیس فا

باز هم نادال، باز هم مصدومیت؛ انصراف تنیس‌باز اسپانیایی از نیمه‌نهایی مسترز پاریس

0

رافائل نادال مرد شماره دو تنیس جهان به علت کشیدگی عضله شکمی از مسابقه خود در مرحله نیمه‌نهایی مسترز پاریس کناره‌گیری کرد تا فهرست مسابقاتی که او مجبور به انصراف از آن‌ها شده بلندتر از قبل شود.

تنیسفا –  تنیس‌باز پرآوازه اسپانیایی که قرار بود در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف دنیس شاپووالف کانادایی برود، لحظاتی پیش از شروع این مسابقه، به علت مصدومیت از ناحیه عضلات شکمی مجبور به کناره‌گیری شد.

او که چندی پیش در جریان مسابقات نمایشی لیور کاپ از ناحیه دست دچار آسیب‌دیدگی شده بود، در خصوص مصدومیت تازه خود گفت: «وضعیت دستم بهتر است، اما امروز صبح موقع گرم کردن در یکی از آخرین سرویس‌ها دردی در ناحیه شکم‌ام احساس کردم که با مراجعه به دکتر و گرفتن عکس مشخص شد دچار کشیدگی عضله شده‌ام. با این وضعیت نمی‌توانستم در سطحی که میخواستم سرویس بزنم و احتمال تشدید مصدومیت هم بود.» 

مسابقات مسترز پاریس اولین تورنمنتی بود که نادال پس از قهرمانی در آزاد آمریکا در ماه سپتامبر در آن شرکت می‌کرد. با انصراف نادال، دنیس شاپووالف ۲۰ ساله توانست برای اولین بار به فینال یک تورنمنت مسترز صعود کند. او روز یک‌شنبه در دیدار پایانی این رقابت‌ها با نواک جوکوویچ دیدار می‌کند.

5/5 (1 رای)
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید