انصراف ماری از تورنمنت‌های پکن و شانگهای؛ تنیس‌باز اسکاتلندی به احتمال زیاد ادامه فصل را نیز از دست خواهد داد

0

تنیسفا: اندی ماری از حضور در تورنمنت‌های پکن و شانگهای انصراف داد.

تنیس‌باز اسکاتلندی دقایقی پیش اعلام کرد که به دلیل ادامه مصدومیت لگن خود قادر به حضور در تورنمنت‌های پکن و شانگهای نخواهد بود. وی هم‌چنین عنوان کرد که به احتمال زیاد در تورنمنت‌های وین و پاریس نیز شرکت نخواهد کرد.

شماره یک سابق جهان در بیانیه‌‌ای که به همین منظور منتشر کرده، آورده است: «پس از مشورت با پزشکان متخصص و اعضای تیم‌ام، به این نتیجه رسیدیم که این بهترین تصمیم برای آینده ورزشی من خواهد بود. مطمئن هستم که پس از یک دوره استراحت طولانی قادر خواهم بود که دوباره به بهترین سطح خود برگردم.»

ماری هم‌چنین گفته است که قصد دارد ژانویه سال آینده در مسابقات بریزبن به میادین بازگردد. با این حال او تاکید کرده که دیدار نمایشی او برابر فدرر که قرار است در تاریخ ۱۶ آبان ماه در شهر گلاسکو برگزار شود به قوت خودش باقی خواهد بود.

ماری که پیش از مسابقات ویمبلدون از ناحیه لگن دچار مصدومیت شد، تلاش زیادی کرد تا آمادگی خود را برای مسابقات فصل هارد کورت آمریکای شمالی به دست بیاورد، اما او در نهایت نتوانست به شرایط مسابقه برگردد و از مسابقات مسترز مونترآل، مسترز سینسیناتی و گرند اسلم آزاد آمریکا کنار کشید و صدرنشینی در جدول رده‌بندی جهانی را نیز به نادال واگذار کرد.

پیش از ماری، جوکوویج، واورینکا و نیشیکوری نیز از ادامه‌ی رقابت‌های فصل ۲۰۱۷ کناره‌گیری کرده بودند.

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید