قهرمانی کرمان موتور در رقابت‌های لیگ برتر تنیس کشور

1

تنیسفا: تیم کرمان موتور با پیروزی مقابل تیم لمیز کافی، عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر تنیس کشور را از آن خود کرد.

به گزارش تنیسفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، ‌هفتمین و آخرین روز از مسابقات تنیس جام خلیج فارس به پایان رسید و تیم کرمان موتور با شکست تیم لمیز کافی، فاتح رقابت‌های لیگ برتر تنیس کشور شد. تیم بانک حکمت ایرانیان نیز در جایگاه سوم ایستاد.

در اخرین روز این پیکارها، تیم تنیس لمیز کافی به مصاف تیم تنیس کرمان موتور رفت که در پایان کرمان موتور با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست داد. تیم تنیس بانک حکمت ایرانیان نیز به مصاف تیم تاپیس مشهد رفت که این رویارویی سه بر صفر به نفع تیم بانک حکمت ایرانیان خاتمه یافت. تیم گچ رضا نیز در رقابت با تیم شهید همدانی همدان دو بر یک به پیروزی رسید.

تیمهای کرمان موتور، لمیز کافی تهران، بانک حکمت ایرانیان، گچ رضای مشهد، شهید همدانی همدان، تاپیس مشهد و آریا گرانول قم در این دوره از رقابتها حضور داشتند.

در پایان این مسابقات، انوشا شاهقلی به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب و داوود برزویی به عنوان بهترین مربی لیگ برگزیده شد.

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مسیح صلاح، داور نشان سفید ایران بود.

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

  1. این انتخاب شایستگی بالای آقای داود برزویی مربی ارزنده تنیس رو نشون میده…و البته زحمات آقای اسماعیل پور رحیم مربی با دانش تیم کرمان موتور قابل تقدیره…

نظر بدهید