تنیس فا

آغاز فصل جدید رقابت‌های تنیس؛ چهره سه قهرمان نخست سال ۲۰۲۱ مشخص شد

0

هوبرت هورکاچ، الکس دمینور، آرینا سابالنکا در تورنمنت‌های ابتدایی فصل ۲۰۲۱ عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

تنیسفا – هفته نخست از رقابت‌‌های فصل ۲۰۲۱ روز گذشته با برگزاری دیدارهای فینال به پایان رسید و چهره قهرمانان این تورنمنت‌ها مشخص شد.

در رقابت‌های ۲۵۰ امتیازی دل‌ری‌ بیچ در ایالت فلوریدا هوبرت هورکاچ بازیکن لهستانی با غلبه بر سباستین کوردا از آمریکا به مقام قهرمانی دست یافت.

هورکاچ در این دیدار حریف ۲۰ ساله خود را در دو ست پیاپی و با نتایج مشابه ۶ بر ۳ شکست داد و دومین عنوان حرفه‌ای خود را کسب نمود.

در تورنمنت ۲۵۰ امتیازی آنتالیا الکس دمینور، جوان آینده‌دار استرالیایی بدون هیچ زحمتی و با انصراف الکساندر بوبلیک در هفتمین دقیقه مسابقه صاحب عنوان در خاک ترکیه شد. بوبلیک از دیدار مرحله نیمه‌نهایی مقابل ژرمی شاردی از ناحیه مچ پای راست دچار مصدومیت شد و نتوانست با آمادگی کامل به فینال برسد. دمینور ۲۱ ساله با این قهرمانی چهارمین عنوان خود را کسب کرد.

در مسابقات زنان، آرینا سابالنکا با پیروزی دو بر صفر مقابل ورونیکا کودرمتووا عنوان قهرمانی مسابقات ابوظبی را از آن خود کرد.

بازیکن بلاروسی در این دیدار به راحتی و با نتایج مشابه ۶ بر ۲ برابر حریف اهل روسیه به برتری رسید و سومین عنوان پیاپی خود را کسب نمود.

سابالنکا هم‌چنین با این پیروزی ۱۵ـمین برد متوالی و ۹ـمین عنوان حرفه‌ای خود را به دست آورد.

با پایان یافتن هفته اول رقابت‌ها، بازیکنان برای شرکت در مسابقات آماده‌سازی گرند اسلم آزاد استرالیا و سپری کردن دوره قرنطینه اجباری این رقابت‌ها راهی استرالیا خواهند شد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید