تنیس فا

حمایت محمود احمدی‌نژاد از سرینا ویلیامز!

0

تنیسفا: محمود احمدی‌نژاد در واکنش به صحبت‌های اخیر رییس فدراسیون تنیس فرانسه از سرینا ویلیامز حمایت کرد!

رییس‌جمهوری سابق ایران در حساب توییتر خود نوشت: «چرا مسابقات آزاد فرانسه به سرینا ویلیامز بی‌احترامی می‌کند؟ متاسفانه بعضی‌ها در همه کشور‌ها از جمله در کشور من، معنی حقیقی آزادی را درک نکرده‌اند»

توییت محمود احمدی‌نژاد در حمایت از سرینا ویلیامز

اظهار نظر احمدی‌نژاد در واکنش به صحبت‌های اخیر رییس فدراسیون تنیس فرانسه است که گفته بود سرینا ویلیامز سال آینده بر اساس مقررات اجازه استفاده از پوشش سیاه‌رنگ و یک‌تکه‌ای که امسال در مسابقات اوپن فرانسه به تن کرده بود را نخواهد داشت.

برنارد جودی‌چلی در مصاحبه با تنیس مگزین با اشاره به اینکه در آینده قوانین سخت‌گیرانه‌تری برای پوشش بازیکنان در نظر گرفته خواهد شد، گفته بود: «بعضی‌وقت‌ها بیش از حد کوتاه آمدیم که در آینده اینطور نخواهد بود. همه باید به قوانین مسابقات و سایرین بازیکنان احترام بگذارند.»

سرینا ویلیامز تنیس‌باز نامدار آمریکایی چند ماه پیش با پوششی شبیه به لباس ورزشکاران اسکی در مسابقات آزاد فرانسه ظاهر شد که شرکت نایکی به منظور جلوگیری از لخته شدن خون برای او طراحی کرده بود. ویلیامز سال گذشته پس از انجام عمل جراحی سزارین برای به دنیا آوردن فرزندش دچار آمبولی ریه شد که می‌توانست با خطرات جانی برای او همراه باشد.

صحبت‌های رییس فدراسیون فرانسه با انتقاد‌های بسیاری روبرو شده است.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید