سرینا ویلیامز پس از یک سال به رقابت‌های تنیس باز می‌گردد.

0

تنیسفا: سرینا ویلیامز، تنیس‌باز بنام آمریکایی پنچ ماه پس از به دنیا آوردن فرزندش با حضور در رقابت‌های فد کاپ به میادین باز می‌گردد.

دیدار تیم‌های ملی زنان آمریکا و هلند این هفته در شهر اش‌ویل ایالت کارولینای شمالی برگزار می‌شود و سرینا ویلیامز که حدود یک سال از رقابت‌های تنیس به دور بوده، در این دیدار برای تیم کشورش بازی خواهد کرد. با این حال با تصمیم مربی تیم فدکاپ آمریکا او در هیچ یک از دیدارهای انفرادی روز نخست به میدان نمی‌رود.

تیم آمریکا قرار است روز یک‌شنبه در بخش دونفره با ترکیب دو نفره دیویس-ویلیامز به مصاف تیم هلند متشکل از کرخوف-شورز برود.

ویلیامز که پس از قهرمانی در آزاد استرالیای سال ۲۰۱۷ در هیچ مسابقه‌ی رسمی حضور نداشته، در همین خصوص گفت: «این قطعا شروع یک راه طولانی خواهد بود؛ از نظر فیزیکی احساس خوبی دارم، هر روز بهتر و قوی‌تر می‌شوم و چیزی که مرتبا با خودم تکرار می‌کنم بهتر شدن و پیشرفت کردن است. مشخصا اهداف بلند مدتی دارم، اما الان فقط می‌خواهم در لحظه بمانم و به آینده فکر نکنم.»

کثی رینالدی، کاپیتان تیم آمریکا نیز عنوان کرد که احتمال استفاده از ویلیامز در بازی‌های انفرادی روز سوم وجود دارد و او پس از مشخص شدن نتایج روز اول در این‌باره تصمیم خواهد گرفت.

لازم به ذکر است ویلیامز ۳۶ ساله، دارنده ۲۳ عنوان گرند اسلم نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده برای رسیدن به رکورد ۲۴ گرند اسلم مارگارت کورت افسانه‌ایست.

نویسنده: علی بابویان

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید