تنیس فا

رویارویی تیم‌های دیویس کاپ ایران و هنگ کنگ در مسابقات گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه

0

تنیسفا: تیم‌های ملی تنیس ایران و هنگ کنگ در دور نخست از مسابقات گروه دو جام دیویس در منطقه آسیا/اقیانوسیه به مصاف یک‌دیگر خواهند رفت. این مسابقات به میزبانی هنگ‌کنگ برگزار می‌شود.

به گزارش تنیسفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مراسم قرعه‌کشی دیدار دو تیم ایران و هنگ کنگ در چارچوب رقابت‌های دیویس کاپ ۲۰۱۸، در حضور مدیران فدراسیون دو کشور و سرداور تایلندی این مسابقات انجام شد و تنیس‌بازهای کشورمان حریفان خود را شناختند.

بر این اساس، شاهین خالدان ملی‌پوش کشورمان از ساعت ۱۴ روز شنبه به وقت محلی به مصاف آنتونی جکی تانگ خواهد رفت و در دیدار دوم محسن حسین زاده با هونگ کیت ونگ دیدار خواهد کرد. در روز دوم و در مسابقه‌ی دونفره نیز انوشا شاه‌قلی و اشکان شکوفی با تیم دونفره هنگ کنگ دیدار خواهند کرد.

انوشا شاهقلی، شاهین خالدان، اشکان شکوفی، محسن حسین زاده و امیر حسین بادی نفرات تیم ملی تنیس ایران را تشکیل می‌دهند و مصطفی صالح و فرشاد صفتی به ترتیب سرمربی‌گری و سرپرستی تیم را عهده‌دار هستند. کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون و قاسم کردی مدیر اجرایی تیم ملی تنیس ایران را در این مسابقات همراهی می‌کنند.

ایران و هنگ کنگ تاکنون ۴ مرتبه در رقابت‌های دیویس کاپ به مصاف هم رفته‌اند که تیم هنگ کنگ توانسته در ۳ رویارویی به پیروزی دست یابد. تنها پیروزی تیم ملی ایران نیز به مسابقات گروه ۳ آسیا/اقیانوسیه سال ۲۰۱۶ در مجموعه ورزشی انقلاب تهران باز می‌گردد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید