تنیس فا

تنیس آزاد آمریکا ۲۰۱۷؛ مدیسون کیز و اسلون استیونس حریف‌ یک‌دیگر در فینال بخش زنان شدند.

0

تنیسفا: در دور نیمه‌پایانی رقابت‌های تنیس گرند اسلم یو اس اوپن، اسلون استیونس و مدیسون کیز به ترتیب با غلبه بر وینس ویلیامز و کوکو ونده‌وی، به مرحله‌ی فینال راه پیدا کردند.

در یازدهمین روز از مسابقات تنیس آزاد آمریکا، بامداد امروز اسلون استیونس و وینس ویلیامز در ورزشگاه آرتور اش یک نبرد تمام‌‌آمریکایی را برگزار کردند که در پایان، استیونس ۲۴ ساله موفق شد در دیداری پر افت‌و‌خیز ویلیامز کهنه‌کار را سه بر یک (۵-۷ ۶-۰ ۱-۶) شکست دهد و برای نخستین بار به دیدار فینال رقابت‌ها راه پیدا کند.

استیونس که برای اولین بار به دیدار پایانی یک تورنمنت گرند اسلم راه پیدا می‌کند، در نشست خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت: «از رسیدن به فینال گرند اسلم بسیار خوشحالم. این‌که در گرند اسلم خانگی به این مهم برسی، موضوع را بیش از پیش خاص می‌کند. این چیزی است که هر بازیکنی آرزویش را دارد.»

در دومین دیدار نیمه‌نهایی بخش انفرادی زنان، مدیسون کیز و کوکو ونده‌وی مقابل یک‌دیگر قرار گرفتند و در نهایت، کیز ۲۲ ساله با ارائه‌ی یک بازی کم‌نقص، هم‌وطن آمریکایی خود را در دو ست پیاپی (۲-۶ ۱-۶) شکست داد و مانند استیونس، برای اولین بار صعود به دور پایانی یک گرند اسلم را جشن گرفت.

به این ترتیب در دیدار فینال بخش زنان ۱۳۷ـمین دوره از مسابقات یو اس اوپن، روز شنبه اسلون استیونس و مدیسون کیز در ورزشگاه آرتور اش مقابل هم به میدان خواهند رفت.

در بخش دونفره مردان نیز تیم ژان‌ژولین روژه و هوریا تکائو با شکست تیم هنری کنتینن و جان پیرس، بخت اول دوبل مردان در سه ست (۵-۷ ۶-۷ ۶-۱) به مرحله فینال رقابت‌های آزاد آمریکا راه یافتند. در مسابقه‌ی دیگر هم فلیسیانو لوپز و مارک لوپز موفق شدند مایک و باب برایان را دو بر یک (۴-۶ ۳-۶ ۶-۳) مغلوب و به دیدار نهایی صعود کنند.

برنامه روز دوازدهم تنیس آزاد آمریکایی

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید