تنیس فا

بازگشت ارغوان رضایی به تنیس حرفه‌ای پس از ۵۳۳ روز

0

تنیسفا: ارغوان رضایی پس از مدت‌ها دوری از تنیس حرفه‌ای به میادین باز می‌گردد.

ارغوان رضایی، تنیس‌باز صاحب‌نام ایرانی‌ فرانسوی پس از حدود ۱۷ ماه غیبت از تنیس حرفه‌ای، قصد دارد در مسابقات ۱۵,۰۰۰ دلاری ITF ماکن فرانسه فصل جدیدی از دوران ورزشی خود را از سر گیرد. تمامی علاقه‌مندان به تنیس درخشش ارغوان رضایی در مسابقات معتبر آزاد مادرید سال ۲۰۱۰ را به یاد دارند؛ جایی‌که وی بازیکنانی مطرحی چون ژوستین هنن، آندره‌آ پتکوویچ، یلنا یانکوویچ، لوسی سافارووا و وینس ویلیامز آمریکایی را در مسیر قهرمانی شکست داد و تحسین همگان را برانگیخت. رضایی در مجموع چهار عنوان قهرمانی اتحادیه‌ی تنیس‌بازان زن (WTA) و ۸ عنوان مسابقات ITF در کارنامه خود ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید: ارغوان رضایی در مصاحبه با تنیسفا: اگر ذره‌ای به موفقیت دوباره‌ی خود تردید داشتم، هرگز به برگشتن فکر نمی‌کردم.

این تنیس‌باز ۲۹ ساله که در سال ۲۰۱۰ تا رده ۱۵ تنیس جهان نیز بالا آمده بود، مدت‌ طولانی‌ای را با مشکلات شخصی و مصدومیت سپری کرد و نتوانست موفقیت‌های چشم‌گیر خود را تکرار کند. آخرین حضور رضایی در مسابقات حرفه‌ای به تورنمنت ۵۰,۰۰۰ دلاری سَن-مَلو در سال ۲۰۱۵ برمی‌گردد که در آنجا مغلوب لورا سیگموند آلمانی شد. او حالا پس از ۵۳۳ روز به تنیس حرفه‌ای بازخواهد گشت.

مسابقات ۱۵,۰۰۰ دلاری ITF ماکن از تاریخ ۹ تا ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ در فرانسه برگزار خواهد شد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید