تنیس فا

ووزنیاکی: چیزی بین من و دلپوترو وجود ندارد!

0

تنیس‌فا: روز گذشته، بعد از پیروزی ارزشمند خوان مارتین دل‌پوترو مقابل نادال در نیمه‌پایانی المپیک ریو، افراد بسیاری به این تنیس‌باز آرژانتینی تبریک گفتند. اما در این بین، پیام تبریک کرولاین ووزنیاکی حاشیه‌ساز شد.

ماجرا از این توئیت تنیس‌باز پرآوازه دانمارکی آغاز شد:
“من هر دو را دوست دارم. اما بعد از مصدومیت‌های فراوان و مدت‌ها دوری از میادین، خوشحالم که می‌بینم دل‌پو برگشته و می‌تواند در این سطح بالا بازی کند.”

همین توئیت مختصر سبب شد تا عده‌ای فکر کنند که سرّ و سرّى بین این دو تنیس‌باز مطرح جهانی وجود دارد، که این مسئله با واکنش شماره یک سابق تنیس زنان همراه شد: “نه، من با خوان مارتین قرار و مدار عاشقانه‌ای ندارم، ما از نوجوانی دوست بوده‌ایم و من فقط دارم از یک دوست خوب حمایت می‌کنم.”  البته نفر ‌۵۳ رده‌بندی جهانی تنیس زنان، مدتی بعد از انتشار این پیغام، آن‌را از صفحه توئیترش پاک کرد.

خوان مارتین ‌دل‌پوترو روز گذشته موفق شد در یک دیدار پایاپی و نفس‌گیر که به اذعان بسیاری از کارشناسان زیباترین مسابقه رقابت‌های المپیک تا به اینجای کار بوده، رافائل نادال را شکست دهد و به اولین فینال المپیک خود برسد. تنیس‌باز بلند قامت آرژانتینی امروز در بازی پایانی به مصاف اندی ماری، مدافع عنوان قهرمانی می‌رود.

بیشتر بخوانید: در بازی دلپوترو و نادال چه گذشت؟

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید