تنیس فا

تنیس‌باز ایتالیایی نادال را به تمارض متهم کرد

0

استوری فابیو فونینی در مورد رافائل نادال بحث‌برانگیز شد.

تنیسفا – فابیو فونینی، تنیس‌باز ایتالیایی روز گذشته در استوری اینستاگرام تلویحاً رافائل نادال را متهم کرد که در جریان دیدارش مقابل تیلور فریتس در یک‌چهارم پایانی المپیک خود را به مصدومیت زده است. 

او در استوری خود تصویر خبری را که در آن نوشته شده نادال “با وجود مصدومیت” به نیمه‌نهایی ویمبلدون رسید منتشر کرد و به کنایه نوشت: «حتما، ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه… دوستان هر چیزی می‌خوانید را باور نکنید.»

استوری فابیو فونینی

با این وجود اما حریف نادال یعنی تیلور فریتس نظر دیگری در این‌ باره دارد؛ بازیکن آمریکایی که روز گذشته بعد از ۸ پیروزی متوالی در زمین چمن متوقف شد در کنفرانس خبری خود در مورد مصدومیت نادال گفت: «فکر نمی‌کنم مصدومیت رافا ساختگی بود. سرعت سرویس‌هایش ۱۰ ۱۵ مایل کم شده بود. او بدون دلیل این کار را انجام نمی‌دهد.»

وی ادامه داد: «مطمئن هستم که رافا درد زیاد زیادی را تحمل می‌کرد. در روزهای پایانی مسابقات همه بازیکنان کم و بیش دچار مشکلات این چنینی هستند و با این وجود هر کسی سعی می‌کند به کار خود ادامه دهد.»

فریتس در مورد حمایت تماشاگران از نادال نیز گفت: «نمی‌توانم شکایتی داشته باشم. وقتی روبروی کسی مانند نادال بازی می‌کنید، نباید توقعی جز این داشته باشید. او رافائل نادال است، چطور می‌توانید از کسی سوال کنید که چرا نادال را تشویق می‌کند؟»

آخرین اخبار دنیای تنیس در اینستاگرام تنیسفا؛ کلیک کنید

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید