تنیس فا

خبر بد برای نواک جوکوویچ؛ تزریق دو نوبت واکسن برای حضور در اوپن استرالیا اجباری شد

0

مرد شماره یک تنیس جهان برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در اوپن استرالیا باید به طور کامل واکسینه شود‌.

تنیسفا – بعد از گمانه‌زنی‌های بسیار در مورد شرایط برگزاری مسابقات اوپن استرالیا سرانجام کرگ تایلی رئیس فدراسیون تنیس استرالیا در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرد که دریافت دو نوبت واکسن برای حضور بازیکنان در اوپن استرالیا اجباری است.

جوکوویچ که از مخالفین واکسیناسیون اجباری است پیش‌تر از اظهار نظر علنی در مورد واکسینه شدن خود سر باز زده بود و تصمیمش برای شرکت در اوپن استرالیا را به بعد از مشخص شدن شرایط برگزاری این رقابت‌ها موکول کرده بود.   

تایلی درباره حضور جوکوویچ در نخستین گرند اسلم سال گفت: «امیدوار هستیم که نواک در این رقابت‌ها حضور یابد. گمانه‌زنی‌های زیادی درباره واکسیناسیون وجود داشته است. خبر خوب این است که اکثر تنیس‌بازان مرد و زن به‌صورت کامل واکسینه شده‌اند. اما برای نواک همانطور که قبلاً گفته واکسن زدن امری شخصی است. او موفقیت‌های زیادی اینجا در ملبورن داشته و همواره گفته که اوپن استرالیا تورنمنتی است که به او انگیزه زیادی می‌دهد. بنابراین امیدوارم که نواک را در این مسابقات ببینیم.» 

رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا ۲۰۲۲ از تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۷ دی ۱۴۰۰) آغاز می‌شود و نواک جوکوویچ با ۹ قهرمانی رکورددار و مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها است.

4/5 (1 رای)
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید