تنیس فا

اما رادوکانو آماده بازگشت به میادین، قرعه سخت ستاره بریتانیایی در ایندین ولز

0

قهرمان اوپن آمریکا می‌گوید سه هفته “جذاب” را پشت سر گذاشته و حالا بی‌صبرانه منتظر است تا به رقابت‌ها باز گردد.

تنیسفا – اما رادوکانو که در ماه گذشته میلادی با قهرمانی در اوپن آمریکا همه را شوکه کرد این هفته در مسابقات ایندین ولز شرکت می‌کند و حالا همه منتظر هستند تا ببیند آیا او می‌تواند به روند پیروزی‌های خیره‌کننده خود ادامه دهد یا خیر. 

بازیکن ۱۸ ساله بریتانیایی البته طی هفته‌های اخیر حسابی سرش شلوغ بوده و در مراسم‌های مختلفی حضور داشته است؛ از مراسم پر زرق و برق مت گالا در نیویورک گرفته تا حضور روی فرش قرمز فیلم جدید جیمز باند و تنیس بازی کردن با کیت میدلتون عروس خانواده سلطنتی بریتانیا.

اما حالا چند روزی است که رادوکانو سخت مشغول تمرین است تا خود را برای حضور در مسابقات ایندین ولز که از روز چهارشنبه آغاز می‌شود آماده کند.

این در حالی است که این تنیس‌باز جوان بعد از قطع همکاری با اندرو ریچاردسون که در اوپن آمریکا مربی او بود، هنوز مربی جدیدی برای خود انتخاب نکرده است و در حال حاضر موقتاً زیر نظر‌ جرمی بیتس نفر اول سابق تنیس بریتانیا تمرین می‌کند.

رادوکانو در این رابطه گفت: «جرمی یکی از‌ مربیان فدراسیون تنیس بریتانیا است و در اینجا به من کمک می‌کند. اما من هم‌چنان به دنبال شخص مناسب هستم و هیچ عجله‌ای هم برای این کار ندارم.»

نفر ۲۲ تنیس جهان ادامه داد: «در حال حاضر اعتماد به نفس بالایی دارم و با وجود جوانی، تجربه‌ زیادی اندوخته‌ام. به عنوان یک بازیکن شما در نهایت در میدان مسابقه تنها هستید و باید مربی خودتان باشید.»

زن شماره یک تنیس بریتانیا اما در مسابقات ایندین ولز با قرعه سختی روبرو شده است. او در دور سوم احتمالاً باید با سیمونا هالپ روبرو شود و در ادامه نیز بازیکنانی چون کویتووا، اسویتولینا اشویانتک را پیش روی خود می‌بیند. رادوکانو در مورد حضور در مسابقات ایندین ولز گفت: «از حضور در اینجا بسیار هیجان‌زده‌ هستم. این برای اولین بار است که در ایندین ولز بازی می‌کنم. مکان زیبایی است و بی‌صبرانه منتظر هستم تا کار خود را آغاز کنم.»

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید