تنیس فا

قهرمانی تیم ملی تنیس پسران ایران در مسابقات زیر ۱۲ سال غرب آسیا در اردن

0

تیم ملی تنیس نوجوانان پسر ایران عنوان قهرمانی مسابقات تنیس تیمی زیر ١٢ سال غرب آسیا را به دست آورد.

به گزارش تنیسفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم ملی تنیس نوجوانان پسر ایران در آخرین بازی خود در رقابت‌های زیر ١٢ سال غرب آسیا با پیروزی مقابل لبنان عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد.

دیدار اول انفرادی با برتری دو بر صفر سروش معدنیان مقابل رامی سائلی با نتایج (۴-۶) و (۳-۶) همراه بود. در مسابقه انفرادی دوم نیز کیارش صادقی در رویارویی با تارک الچابی دو بر صفر و با نتیجه (۴-۶) و (۲-۶) پیروز شد.

با دو پیروزی در دیدارهای انفرادی، قهرمانی نوجوانان کشورمان مقابل لبنان قطعی شد و به همین دلیل تیم لبنان در مسابقه دو نفره حضور نیافت تا پیروزی قاطع سه بر صفر تیم ملی تنیس نوجوانان ایران به ثبت برسد.

قهرمانی تیم ملی پسران تنیس ایران در حالی رقم خورد که دیروز هم دختران تنیس‌باز ایران فاتح رقابت‌ها شده بودند. از سال ١٣٩۶ که مسابقات غرب آسیا آغاز شده، این برای اولین بار است که هر دو تیم پسران و دختران به اتفاق قهرمانی را کسب می‌کنند.

به این ترتیب تیم‌های دختران و پسران ایران با قهرمانی در مسابقات تنیس زیر ١٢ سال غرب آسیا با اقتدار جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان را کسب کردند.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید