تنیس فا

قهرمانی مقتدرانه تيم ملی تنیس دختران ایران در مسابقات زیر ۱۲ سال غرب آسیا

0

تیم ملی تنیس نوجوانان دختر ایران با غلبه بر لبنان عنوان قهرمانی مسابقات زیر ١٢ سال غرب آسیا را به دست آورد.

به گزارش تنیسفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در ادامه مسابقات تنیس تیمی زیر ١٢ سال غرب آسیا در اردن، تیم ملی تنیس دختران نوجوان ایران با غلبه بر لبنان عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به ارمغان آورد.

در دیدار انفرادی اول فردخت علیمی مقابل کایا چکیبان در دو ست با نتایج مشابه ۶-١ پیروز شد و در مسابقه دوم صبا خیرمنش ٢-١ کارمن ماریا آذر را شکست داد.

با این دو پیروزی، برد ایران مقابل لبنان قطعی شد و تیم ملی دختران نوجوانان کشورمان عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آوردند. پیش از این صعود دختران ایران به رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان هم قطعی شده بود.

تیم ملی تنیس پسران ایران نیز با پیروزی ٢-١ در برابر اردن، صعودشان به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان قطعی شد. پسران در صورت پیروزی مقابل لبنان در دیدار فردا عنوان قهرمانی را به دست خواهند آورد.

در مسابقه اول بین تیم‌های ایران و اردن، سروش معدنیان مقابل تالا شاتارا به پیروزی دو بر صفر (۶-٣ و ۶-۴) رسید و در دیدار دوم کیارش صادقی مقابل امیر جابر دو بر صفر با نتایج مشابه ۶-٢ شکست خورد تا سرنوشت بازی به دیدار دونفره کشیده شود. در دیدار دونفره تیم دو نفره کیارش صادقی و فربد ایمانی در دو ست با نتایج ٧-۵ و ۶-۴ برابر اردنی‌ها پیروز شدند تا به مرحله پایانی برسند.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید