تنیس فا

نواک جوکوویچ با عضله پاره در اوپن استرالیا قهرمان شد 

0

حتی مصدومیت هم مانع قهرمانی نواک جوکوویچ در اوپن استرالیا نشد.

تنیسفااسطوره صربستانی تنیس پس از کسب نهمین قهرمانی خود در مسابقات اوپن استرالیا تایید کرد که عضله شکمش در بازی با فریتس دچار پارگی شده است.

مرد شماره یک تنیس جهان گفت: «خیلی نگران بودم، احتمال اینکه بتوانم بازی کنم چندان واقع‌بینانه به نظر نمی‌رسید. تا دو ساعت قبل از بازی با رائونیچ در مرحله چهارم نمی‌دانستم چه پیش می‌آید. اما درد در حدی بود که می‌توانستم تحمل کنم و پذیرفتم که باید با درد بازی کنم. آیا این احتمال وجود نداشت که به خودم بیشتر آسیب بزنم؟ چرا می‌دانستم که ممکن است این اتفاق بیفتد. اما اگر قرار بود جایی این ریسک را بکنم، آنجا همین اوپن استرالیا بود.»

او در مورد گمانه‌زنی‌های زیادی که در مورد جدی بودن مصدومیتش وجود داشت توضیح داد: «می‌دانم که خیلی‌ها می‌گفتند اگر مصدوم است چطور اینقدر سریع بهبود پیدا کرد. این غیرممکن است. آن‌ها را درک می‌کنم. ببیند هر کس آزاد است هر چه می‌خواهد بگوید. اتفاقاتی که در ۱۰ روز اخیر افتاد را آخر سال در مستندی که در حال ساخت آن هستیم خواهید دید. خیلی کارها که اینجا انجام دادم را ضبط کردیم. همینطور اتفاقات شش ماه اخیر را.»

جوکوویچ پس از رافائل نادال دومین بازیکنی در تاریخ تنیس است که تعداد قهرمانی‌هایش در یک گرند اسلم را به عدد ۹ می‌رساند. نادال با ۱۳ قهرمانی در اوپن فرانسه از این حیث رکوردار است و فدرر با ۸ قهرمانی در ویمبلدون در جایگاه سوم قرار دارد.

5/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید