تنیس فا

تنیس مسترز پاریس ۲۰۲۰؛ راه‌یابی نادال، زورف، مدودف و رائونیچ به نیمه‌نهایی

0

چهره چهار بازیکن برتر مسترز پاریس مشخص شد.

تنیسفا – روز گذشته دور یک‌چهارم نهایی مسابقات مسترز پاریس برگزار شد و رافائل نادال اسپانیایی با غلبه بر هم‌وطنش پابلو کارنیو بوستا در ۳ ست به جمع ۴ نفر برتر این رقابت‌ها راه یافت.

نادال در این دیدار که ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه به طول انجامید، ابتدا ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۴ به بوستا واگذار کرد اما در دو ست بعدی با نتایج ۷ بر ۵ و ۶ بر یک به پیروزی دست یافت تا برای پنجمین بار به نیمه‌نهایی این مسترز صعود کند.

ماتادور اسپانیایی که جام قهرمانی مسترز پاریس را در ویترین افتخاراتش کم دارد، برای حضور در فینال در مرحله بعد با الکساندر زورف دیدار خواهد کرد.

زورف هم روز گذشته با عبور از سد استن واورینکا موفق شد برای نخستین مرتبه به نیمه‌نهایی مسترز پاریس برسد. بازیکن آلمانی که این روز‌ها درگیری حواشی زیادی شده با این وجود در برابر حریف سوئیسی خود عملکرد خوبی داشت و در دو ست متوالی و با نتایج ۶ بر ۳ و ۷ بر ۶ به برتری رسید.

نادال و زورف تابه‌حال ۶ بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که نادال با ۵ پیروزی دست بالا را دارد.

در دیدار دیگر دنیل مدودف روس با ارائه نمایشی کم‌نقص و در ۶۳ دقیقه دیه‌گو شوآرتسمن آرژانتینی را پشت سر گذاشت و به نیمه‌نهایی رسید، بازیکن بلندقامت اهل مسکو در این دیدار ۶ بر ۳ و ۶ بر یک پیروز شد.

حریف مدودف در دور بعد میلوش رائونیچ کانادایی است که اگرچه در برابر اوگو اومبر فرانسوی تا یک قدمی شکست پیش رفت اما در نهایت توانست خود را به نیمه‌نهایی برساند. رائونیچ ست اول را ۶-۳ به سود خود به پایان برد، اما ست دوم را با همین نتیجه واگذار کرد. در ست سوم کار به تایبریک کشید و رائونیچ در حالیکه ۱-۵ از اومبر عقب بود به بازی برگشت و پس از اینکه دو بار حریف فرانسوی را در کسب امتیاز نهایی ناکام گذاشت ۹ بر ۷ به پیروزی رسید.

در مرحله نیمه‌نهایی امروز از ساعت ۱۶:۳۰ مدودف به مصاف رائونیچ خواهد رفت و از ساعت ۱۹:۰۰ نادال با زورف روبه‌رو خواهد شد.

5/5 (1 رای)
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید