تنیس فا

مربی سابق جوکوویچ: اخراج او درست بود

0

اکثر کارشناسان تصمیم سرداور مبنی بر اخراج جوکوویچ از مسابقات آزاد آمریکا را تایید کردند.

تنیسفا – اخراج نواک جوکوویچ از مسابقات آزاد آمریکا واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است. در ادامه نظر تعدادی از قهرمانان سابق تنیس را در مورد این اتفاق مرور می‌کنیم.

متس ویلاندر مرد شماره یک سابق و قهرمان هفت دوره مسابقات گرند اسلم: «بازیکنان اجازه انجام چنین کاری [ضربه زدن به توپ از روی عصبانیت] را ندارند. بدتر از این حادثه نمی‌تواند برای بازیکنی در میدان مسابقه اتفاق بیفتد. جوکوویچ قصد نداشت اینقدر محکم به توپ ضربه بزند، قطعاً یک تصادف بود. بله، و از روی ناامیدی و عصبانیت اتفاق افتاد، اما این مهم نیست، شما به عنوان یک بازیکن نباید چنین خطایی را مرتکب شوید.»

الکس کورتجا نایب قهرمان آزاد فرانسه و کاپتان سابق تیم دیوس کاپ اسپانیا: «مایه تأسف است که مسابقه به این شکل تمام شد. جوکوویچ فرصت خوبی داشت اما شما به عنوان یک بازیکن باید بدانید چطور احساسات خود را در حین مسابقه کنترل کنید. این درس بزرگی برای کودکانی که درحال یادگیری هستند و سایر بازیکنان است‌ تا مواظب رفتارشان در زمین باشند.»

بوریس بکر نفر اول سابق جهان و مربی سابق جوکوویچ: «من هم مثل بقیه شوکه شدم. من و نواک از خیلی وقت پیش یک‌دیگر را می‌شناسیم و مثل اعضای یک خانواده هستیم. این احتمالاً سخت‌ترین لحظهٔ زندگی ورزشی او است. او قوانین را زیر پا گذاشت و تصمیم سرداور درست بود.»

ژوستین هنه شماره یک سابق زنان و قهرمان ۷ دوره مسابقات گرند اسلم: «قطعاً تعمدی در کار نبود و جوکوویچ نمی‌خواست به داور صدمه بزند. این فقط بدشانسی او بود، اما تصمیم سرداور درست بود. راه دیگری وجود نداشت.»

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید