تنیس فا

دیمیتروف: به نوع شدید کرونا مبتلا شدم

0

گریگور دیمیتروف می‌گوید هم‌چنان از برخی عوارض ابتلا به ویروس کرونا رنج می‌برد.

تنیسفا – گریگور دیمیتروف تنیس‌باز بلغار که در جریان مسابقات آدریا به ویروس کرونا مبتلا شد، درباره تجربه خود در مقابله با این بیماری گفت: «هنوز کاملا آماده رقابت در بالاترین سطح نیستم. کرونای من از نوع شدید بود، یک ماه در خانه ماندم، حالم خوب نبود، احساس خستگی می‌کردم، نمی‌توانستم خوب نفس بکشم. همه علائم را داشتم؛ حس بویایی و چشایی‌ام را از دست داده بودم، به هیچ وجه آسان نبود.»

او با اشاره به اینکه هم‌چنان با عوارض این بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کند ادامه داد: «باید بگویم خیلی خوش شانس هستم که الان می‌توانم تمرین کنم. سعی می‌کنم هر روز با تمام قدرت تمریناتم را پیگیری کنم، بعضی‌ روزها حالم کاملا خوب است و چندین ساعت تمرین می‌کنم، اما ناگهان احساس خستگی به سراغم می‌آید و مجبور می‌شوم تمرین را تعطیل و استراحت کنم‌.» 

این تنیس‌باز ۲۹ ساله در مورد اثرات روحی بیماری کوید-۱۹ افزود: «وقتی ۲۰ روز در خانه تنها هستید، افکار منفی بالاخره به سراغتان می‌آید. مهم‌ نیست چقدر از نظر ذهنی قوی هستید، اثرات روحی و روانی این بیماری را نباید دست کم گرفت، کرونا شوخی نیست. اما مسلماً با رعایت موازین بهداشتی اوضاع بهتر خواهد شد.»

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید