تنیس فا

معرفی نفرات برتر دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر تنیس کشور

0

دومین دورۀ المپیاد استعدادهای برتر تنیس کشور روز گذشته با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

تنیسفا – رقابت‌های دومین دورۀ المپیاد استعدادهای برتر تنیس کشور در رده سنی زیر ۱۴ و ۱۶ سال که از تاریخ ۲۹ مرداد ماه به میزبانی استان البرز در حال برگزاری بود، روز گذشته با برگزاری دیدارهای نهایی به پایان رسید.

در بخش دختران و در ردۀ سنی زیر ۱۴ سال، ماندگار فرزامی از تهران موفق شد در دو ست پیاپی (۲-۶ ۲-۶) از سد یاسمن یزدانی از استان اصفهان عبور کند و به قهرمانی برسد. رومینا زینالی از آذربایجان غربی و هانا سلطانی از قزوین نیز در این رده به طور مشترک عنوان سومی را از آن خود کردند.

مراسم اهدای جوایز مسابقات زیر ۱۴ سال در بخش دختران

در ردۀ سنی زیر ۱۶ سال، مشکات‌الزهرا صفی از البرز با پیروزی قاطع دو بر صفر (۰-۶ ۰-۶) برابر فاطمه‌سادات زنجانی از تهران موفق شد به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. یاسمن روحانی‌مقدم از مازندران و جیران رشیدی از کرمان نیز مشترکاً در جایگاه سوم ایستادند.

مشکات‌الزهرا صفی نفر اول مسابقات زیر ۱۶ سال در المپیاد استعدادهای برتر تنیس کشور

در بخش پسران و در ردۀ سنی زیر ۱۴ سال، امیرعلی قوام از تهران با پیروزی دو بر صفر (۱-۶ ۴-۶) برابر نیک یوسفیان از کرمانشاه، جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد. عنوان سومی این رده نیز به‌طور مشترک به ارشیا دیلمی از کرمان و امیرحسین نبی‌لو از آذربایجان غربی رسید.

امیرعلی قوام (راست) قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال

در ردۀ سنی زیر ۱۶ سال، محمدپارسا افسری از فارس با انصراف سامان رضائیان از فارس در میانه بازی موفق شد عنوان قهرمانی این دوره را کسب نماید. عرفان مظاهری از توابع تهران و امیررضا آرمیون از آذربایجان غربی نیز مشترکاً عنوان سوم را به دست آوردند.

محمدپارسا افسری (قهرمان) سامان رضائیان (نایب‌قهرمان)، عرفان مضاهری و امیررضا آرمیون (سوم مشترک)

رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر کشور در دومین دورۀ خود با شرکت ۲۰۰ تنیس‌باز (۱۱۰ تنیس‌باز پسر و ۹۰ تنیس‌باز دختر) از ۲۹ استان کشور به میزبانی استان البرز برگزار گردید. مسابقات بخش دختران در دهکدۀ ورزشی چهارباغ و مسابقات بخش پسران در مجموعۀ تنیس آکام فردیس انجام گرفت.

یادآور می‌شود که سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهدۀ امیرحسین موسوی داور نشان سفید کشورمان بود و فرشاد صفتی به عنوان مدیر و تنیسفا به عنوان حامی مالی در این رقابت‌ها حضور داشت.

 

مراسم اهدای جوایز مسابقات پسران در ردۀ زیر ۱۶ سال

عوامل برگزاری مسابقات

اهدای جام مسابقات ردۀ سنی زیر ۱۴ سال پسران

مقامات حاضر در مسابقات دختران (دهکده ورزشی چهارباغ)

قهرمانان و عوامل برگزاری مسابقات

مشکات‌الزهرا صفی تنیس‌باز البرزی

3/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید