تنیس فا

بازگشت اندی ماری به میادین پس از حدود یک سال غیبت

0

تنیسفا:  اندی ماری امروز پس از حدود یک سال غیبت به میادین باز می‌گردد.

تنیس‌باز بریتانیایی امروز در حالی در دور اول مسابقات کویینز لندن با نیک کیریویس دیدار می‌کند که بازگشت او با استقبال رقبایش همراه شده است.

راجر فدرر در همین خصوص گفت: «خیلی برای اندی هیجان‌زده هستم. خیلی خوب است که او را دوباره در میادین می‌بینیم. خوشحالم که از مسابقات کویینز انصراف نداد. قصد دارم امروز مقداری از بازی او و نیک [کیریوس] را تماشا کنم.»

جوکوویچ نیز در مورد ماری عنوان کرد: «مدت زمان غیبت او بیشتر از من بوده. نمی‌دانم مصدومیت مفصل ران چقدر دردناک است، اما می‌دانم چالش اصلی، مسائل ذهنی است؛ اینکه چطور مشکلات را از ذهنت بیرون و بر روی بازی‌ات تمرکز کنی.»

ماری سال گذشته پس از شکست مقابل سم کوئری در مرحله یک‌چهارم پایانی مسابقات ویمبلدون، تصمیم گرفت برای مداوای ران آسیب‌دیده‌اش مدتی از میادین به دور باشد. اما روند درمانی او طبق انتظار پیش نرفت و به همین علت شماره یک سابق جهان مجبور شد در ماه ژانویه تحت عمل جراحی قرار بگیرد.‌

ماری که تنها حدود دو هفته است تمرینات خود را از سر گرفته و حضورش در تورنمنت کویینز نیز تا آخرین لحظات در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، امیدوار است بتواند در مسابقات ویمبلدون عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید