تنیس فا

تیم دیویس کاپ ایران به گروه سوم آسیا و اقیانوسیه سقوط کرد.

0

تنیسفا: تیم ملی تنیس مردان ایران در مرحله پلی آف گروه دوم مسابقات دیویس کاپ آسیا و اقیانوسیه از تیم چین تایپه شکست خورد و به گروه سوم سقوط کرد.

رقابت‌های مرحله‌ی پلی‌ آف از گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه امروز در آخرین روز خود پیگیری شد و تیم ملی ایران با شکست در دیدار دونفره نتوانست در این گروه باقی بماند. تیم ایران در مسابقه‌ی دونفره با ترکیب شکوفی و معدنچی به میدان رفت و در پایان در دو ست با نتایج (۴-۶ ۰-۶) مغلوب و سومین شکست خود را متحمل شد.

در روز نخست نیز تیم ایران هر دو بازی انفرادی خود را برابر چین تایپه واگذار کرده بود. در بازی نخست امیر والا معدنچی در دو ست و با نتایج مشابه ۶ بر ۳ از جیسون جونگ شکست خورد و در بازی دوم شاهین خالدان دو بر صفر (۳-۶ ۴-۶) مغلوب سونگ هوآ یانگ شد.

در دیدار چهارم و پایانی که جنبه‌ی تشریفاتی داشت، شاهین خالدان در سوپرتایبریک ست پایانی بازی را به یو سیو سو واگذار کرد تا تیم دیویس کاپ کشورمان با نتیجه ۰-۴ در مجموع به کار خود در گروه ۲ آسیا و اقیانوسیه پایان دهد.

سرمربی‌گری تیم ملی تنیس ایران در این رقابت‌ها بر عهده‌ی سعید احمدوند قرار داشت و فرزین ضیاء آذری به عنوان سرپرست و مصطفی عطایی به عنوان بدن‌ساز در مسابقات حضور داشتند.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید