خداحافظی اشکان شکوفی از تیم ملی تنیس ایران

0

تنیسفا: اشکان شکوفی، تنیس‌باز ۳۷ ساله کشورمان پس از شکست تیم دیویس کاپ ایران مقابل چین تایپه، از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش تنیسفا و به نقل از خبرگزاری ایسنا، پس از پایان دیدار دو تیم ایران و چین تایپه در مرحله پلی آف تنیس دیویس کاپ گروه ۲ آسیا، اشکان شکوفی پس از حدود ۱۵ سال از تیم ملی خداحافظی کرد.

شکوفی که از ۱۷ سالگی سابقه حضور در تیم ملی تنیس ایران را دارد، در مجموع ۵۵ بازی ملی را برای ایران انجام داد. او در مسابقه‌های مختلفی از جمله دیویس کاپ، آسیایی و کشورهای اسلامی به عنوان نماینده ایران شرکت کرده است.

این ملی‌پوش با سابقه در گفت‌وگو با ایسنا درباره خداحافظی‌اش از تیم ملی تنیس ایران گفت: «خداحافظی از تیم ملی کار سختی است ولی یک روز باید رفت. بعد از بازی با بهترین تیمی که تا الان با آن بازی کرده‌ بودیم احساس کردم که دیگر باید بروم.»

او ادامه داد: «احساس می‌کنم برای بازی کردن در سطح اول آسیا دیگر سرعت لازم را ندارم و کاملا این موضوع را امروز فهمیدم. البته من قبل از این بازی می‌خواستم خداحافظی کنم ولی آقای احمدوند سرمربی تیم ملی از من خواست که کنار بازیکنان جوان تیم باشم و خداحافظی را برای بعد از بازی با چین تایپه بگذارم. سال‌ها در تیم ملی بودم و خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم که تمام آن‌ها برایم جذاب و به یادماندنی است. از این به بعد هم در کنار تیم ملی و جوانان هر کاری که بتوانم انجام می‌دهم. از تمام کسانی که در تمام این سال‌ها از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.»

به این مطلب امتیاز بدهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید