تنیس فا

دعوای توییتری ورداسکو و کیریوس!

0

تنیسفا: حاشیه‌های دیدار فرناندو ورداسکو و تنسی کوکیناکیس در مسترز مایمی به توییتر کشیده شد.

شب گذشته، ورداسکو تنیس‌باز اسپانیایی و حریف استرالیایی‌اش تنسی کوکیناکیس، در جریان دیدار خود در دور هشتم مسابقات مایمی با ‌یک‌دیگر وارد مشاجره لفظی شدند که این ماجرا با دخالت نیک کیریوس، دوست صمیمی کوکیناکیس به توییتر کشیده شد.

کیریوس که ید طولایی در ایجاد جنجال دارد، پس از درگیری لفظی ورداسکو و کوکیناکیس در حالی‌که مسابقه هم‌چنان در جریان بود در توییتی نوشت: «امیدوارم تنسی ببرد. فرناندو همیشه کنف می‌شود! باید به خاطر ناکامی‌هایش جلوی استرالیایی‌ها خیلی ناامید باشد»

کیریوس اندکی بعد این توییت خود را پاک کرد، ولی ورداسکو پس از مسابقه در توییتی خطاب به او نوشت: «اگر شجاعت انتشار یک توییت توهین‌آمیز را داری، همان‌قدر شجاعت داشته باش و آن را حذف نکن.»

کیریوس هم بلافاصله پاسخ داد: «من آن را در روی فرناندو هم می‌گفتم. دلیل اینکه توییت را پاک کردم، این بود که نمی‌خواستم بیخودی حاشیه ایجاد شود. این مسئله را همین‌جا تمام می‌کنم. ممنون بابت اینکه بلاکم کردی. می‌دانم که این کار شجاعت زیادی می‌خواست.»

این اولین بار نیست که کیریوس و کوکیناکیس که هر دو اصالتی یونانی دارند حاشیه‌ساز می‌شوند. حدود سه سال پیش کیریوس در جریان بازی خود با واورینکا در مسترز کانادا، با صدایی نسبتا بلند که توسط میکروفون‌های داخل زمین ضبط گردید، از رابطه دوست‌دختر واورینکا با کوکیناکیس صحبت کرد و جمله‌ی توهین‌آمیزی بر زبان آورد که جنجالی شد.

اضافه می‌شود ورداسکو اسپانیایی در این مسابقه با نتیجه دو بر یک (۶-۷ ۴-۶ ۶-۳) تنسی کوکیناکیس را شکست داد و به دور یک‌هشتم پایانی مسترز مایمی صعود کرد. او در دور یک‌هشتم پایانی مسترز مایمی، به مصاف هم‌وطن خود پابلو کارنیو بوستا می‌رود.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید