دعوای توییتری ورداسکو و کیریوس!

0

تنیسفا: فرناندو ورداسکو اسپانیایی شب گذشته موفق شد در دیداری پر تنش، تنسی کوکیناکیس را دو بر یک (۶-۷ ۴-۶ ۶-۳) شکست دهد و به دور یک‌هشتم پایانی مسترز مایمی صعود کند. حاشیه‌های این بازی اما در توییتر ادامه پیدا کرد.

داستان از این قرار بود که ورداسکو و حریف استرالیایی‌اش تنسی کوکیناکیس در جریان دیدار خود در دور سوم مسترز مایمی با یکدیگر وارد مشاجره لفظی شدند که این ماجرا با دخالت نیک کیریوس، دوست صمیمی کوکیناکیس به توییتر کشیده شد.

کیریوس که ید طولایی در ایجاد جنجال دارد، در توییت خود نوشت: «امیدوارم تنسی ببرد. فرناندو همیشه کنف می‌شود! باید به خاطر ناکامی‌هایش جلوی استرالیایی‌ها خیلی ناامید باشد.»

هر چند کیریوس اندکی بعد این توییت را پاک کرد، ولی ورداسکو که دیشب موفق شد پس از ۶ شکست متوالی برابر بازیکنان استرالیایی، کوکیناکیس را از پیش رو بردارد، فرصت را برای پاسخ مغتنم شمرد و در توییتی خطاب به کیریوس نوشت: «اگر شجاعت انتشار توییت توهین‌آمیز را داری، همان‌قدر شجاعت داشته باش و حذفش نکن.»

کیریوس هم بلافاصله پاسخ داد: «من آن را در روی فرناندو هم می‌گفتم. دلیل اینکه توییت را پاک کردم، این بود که نمی‌خواستم بیخودی جلب توجه شود. این مسئله را همین‌جا تمام می‌کنم. ممنون بابت اینکه بلاکم کردی. می‌دانم که این کار شجاعت زیادی می‌خواست.»

این اولین بار نیست که کیریوس و کوکیناکیس که هر دو اصالتی یونانی دارند حاشیه‌ساز می‌شوند. حدود سه سال پیش کیریوس در جریان بازی خود با واورینکا در مسترز کانادا، با صدایی نسبتا بلند که توسط میکروفون‌های داخل زمین ضبط گردید، از رابطه دوست‌دختر واورینکا با کوکیناکیس صحبت کرد و جمله‌ی توهین‌آمیزی بر زبان آورد که جنجالی شد.

اضافه می‌شود ورداسکو در دور یک‌هشتم پایانی مسترز مایمی، به مصاف هم‌وطن خود پابلو کارنیو بوستا می‌رود.

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید