رافائل نادال از مسابقات آکاپولکو انصراف داد/ تردید ماتادور درباره حضور در ایندین ولز

0

تنیسفا: رافائل نادال به علت ادامه مصدومیت ران از مسابقات آکاپولکو کناره‌گیری کرد.

تنیس‌باز اسپانیایی که قرار بود بامداد امروز در مرحله اول مسابقات تنیس ۵۰۰ امتیازی آکاپولکو به مصاف هم‌وطنش فلیسیانو لوپز برود، ساعتی پیش از شروع این دیدار انصراف خود از رقابت‌ها را اعلام کرد.

او در مصاحبه‌ی خود گفته که در تمرین روز دوشنبه از ناحیه‌ی پا احساس درد ‌کرده و به همین دلیل مجبور شده از رقابت‌ها کنار بکشد.

نادال حدود یک ماه پیش و در جریان مسابقه خود مقابل مارین چیلیچ در مرحله یک‌چهارم پایانی مسابقات آزاد استرالیا از ناحیه ران دچار مصدومیت شد و به نظر می‌رسد آسیب‌دیدگی او هنوز به طور کامل برطرف نشده است.

شماره ۲ جهان در این باره به خبرنگاران گفت: «باید چندین آزمایش دیگر انجام بدهم تا ببینیم اوضاع از چه قرار است. پس از آن سخت تلاش خواهم کرد تا آمادگی خودم را بدست بیاورم.»

وی افزود: «دکترها به من گفتند که بازی کردن ناممکن است. من درد دارم و در این شرایط مسابقه نخواهم داد. خطر تشدید مصدومیت وجود دارد و حقیقت این است که انتخاب دیگری ندارم.»

نادال هم‌چنین در خصوص حضور در مسابقات مسترز آمریکای شمالی گفت: «تمام تلاشش را خواهم کرد تا خودم را به مسابقات ایندین ولز برسانم اما باید واقع‌بین بود؛ امروز و با توجه به شرایط کنونی نمی‌توانم درباره حضور در مسابقات ایندین ولز و همین‌طور مایمی اظهار نظر قطعی کنم.»

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید