انوشا شاه‌قلی با غلبه بر معین محمدی به عنوان قهرمانی رقابت‌های تنیس جام رمضان آپت دست یافت.

0

تنیسفا: جام قهرمانی نهمین دوره مسابقات تنیس جام رمضان آپت به پرافتخارترین بازیکن این رقابت‌ها رسید.

 انوشا شاه‌قلی، تنیس‌باز باتجربه تهرانی شب گذشته موفق شد در دیدار پایانی رقابت‌های تنیس جام رمضان آپت معین محمدی از کرمان را مغلوب کند و پس از سه سال مجددا جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر ببرد.

شاه‌قلی ۳۵ ساله این دیدار را در دو ست متوالی و با نتایج (۴-۶ ۴-۶) به سود خود به پایان برد. اشکان شکوفی دیگر تنیس‌باز باتجربه تهرانی و امیر حسین بادی بازیکن خوش‌آتیه اهل قم نیز مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش دونفره هم تیم انوشا شاه‌قلی و امید سوری با برتری دو بر صفر (۰-۶ ۳-۶) مقابل زوج فرشاد طلاور و معین محمدی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

امیر جدیدی، ستاره سینمای ایران در حال اهدای جام قهرمانی به شاهقلی

امیر جدیدی، ستاره سینمای ایران در حال اهدای جام قهرمانی به شاه‌قلی/ عکس از آپت

مسابقات تنیس جام رمضان آپت از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۲ تیر ماه با حضور ۱۶ تنیس‌باز برتر کشور در زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

حمید رضا نداف از اصفهان، انوشا شاه‌قلی از تهران، فرشاد طلاور از اصفهان، حسام یزدی از تهران، امیر حسین بادی از قم، معین محمدی از کرمان، حمید رضا آل یاسین، محسن حسین زاده، مهدی سوری از تهران، محمد کارگران عروجی از فارس، شهاب راطق از اصفهان، اشکان ادیبی از خوزستان، نوید ضرابی از اصفهان، کیارش سوری و امید سوری و امیر محمد ادب‌جو از تهران، به ترتیب تنیس‌بازان حاضر در این دوره از رقابت‌ها بودند.

یادآور می‌شود سامان حسنی داور نشان برنز بین‌المللی سردواری این دوره از رقابت‌ها را برعهده داشت.

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید