مسترز رم ۲۰۱۷؛ دومینیک تیم نوار پیروزی‌های متوالی نادال را قطع کرد.

0

تنیسفا: دومینیک تیم در سومین نبرد خود با نادال در فصل ۲۰۱۷ موفق شد او را شکست دهد.

روز گذشته، رافائل نادال، قهرمان هفت دوره مسابقات تنیس مسترز ۱۰۰۰ امتیازی رم در مرحله یک‌چهارم این رقابت‌ها مقابل دومینیک تیم، نفر هفتم رده‌بندی جهانی به میدان رفت و در پایان با نتیجه دو بر صفر (۳-۶ ۴-۶) مغلوب شد. این دیدار یک ساعت و ۵۱ دقیقه به طول انجامید و تیم موفق شد نوار پیروزی‌های متوالی نادال را در عدد ۱۷ متوقف کند.

تیم در حالی نادال را از پیش رو برداشت که در دو مسابقه اخیر خود مقابل او (در فینال مسابقات بارسلونا و مادرید) تن به شکست داده بود.

این تنیس‌باز ۲۳ ساله پس از پیروزی گفت: «عملکرد خیلی خوبی در مسابقه امروز داشتم. فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های دوران ورزشی‌ام را انجام دادم.»

تیم امسال در مسابقات خاک رس در ۱۷ مسابقه پیروز شده و تنها ۳ بار شکست خورده است.

گزیده دیدار رافائل نادال و دومینیک تیم در یک‌چهارم پایانی مسترز رم۲۰۱۷

در سایر دیدارهای مرحله یک‌چهارم پایانی بخش مردان مسابقات تنیس مسترز رم، الکساندر زورف، تنیس‌باز خوش‌آتیه آلمانی در دو ست (۱-۶ ۶-۷) از سد میلوش رائونیچ گذشت و جان ایزنر، بازیکن بلندقامت آمریکایی در دیداری دشوار (۶-۷ ۶-۲ ۶-۷) مقابل مارین چیلیچ به برتری رسید. زورف و ایزنر امروز در مرحله نیمه‌نهایی مقابل هم به میدان خواهند رفت.
دیدار حساس نواک جوکوویچ و خوان مارتین دل‌پوترو که آخرین بازی شب گذشته بود نیز به علت بارش باران نیمه‌کاره ماند و امروز پیگیری خواهد شد. برنده این دیدار در آخرین مسابقه انفرادی امشب برای حضور در فینال به مصاف دومینیک تیم خواهد رفت.
در بخش زنان مسابقات رم نیز روز گذشته، موگوروسا، قهرمان آزاد فرانسه ۲۰۱۶ با نتیجه دو بر یک برابر وینس ویلیامز به پیروزی رسید، الینا اسویتولینای اوکراینی در دو ست متوالی، کارولینا پلیشکوا را مغلوب ساخت، کی‌کی برتنز هلندی با همین نتیجه داریا گاوریلووا از استرالیا را شکست داد و سیمونا هالپ از رومانی و قهرمان آزاد مادرید، دو بر صفر انت کنتاویت را از پیش رو برداشت.
امروز در نیمه نهایی زنان، هالپ به مصاف برتنز می‌رود و موگوروسا با اسویتولینا دیدار خواهد کرد.
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید