معرفی راکت‌های سری MxG؛ محصول جدید شرکت هد

0

تنیسفا: شرکت تولید تجهیزات ورزشی «هد» راکت‌های سری MxG را با شعار «قدرتِ تحت کنترل» روانه بازار کرد.

میزان قدرت و کنترل در راکت‌های تنیس معمولا با هم رابطه معکوس دارند؛ بدین معنی که هر چه راکتی قدرت بیشتری داشته باشد، کنترل کمتری دارد و بالعکس. اما شرکت راکت‌سازی هد با معرفی تکنولوژی جدید MxG، به دنبال این است که این قانون کلی را زیر پا بگذارد.

راکت‌های سری MxG که اخیرا توسط کمپانی هد تولید و به بازار عرضه شده‌‌اند، ضمن برخورداری از طراحی مدرن، «کنترل» و «قدرت» را به طور همزمان در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.

نوآوری کلیدی در راکت‌های سری MxG، استفاده از منیزم در ساخت پل (Bridge) آن است. پل منیزیمی سبب سخت‌تر شدن فریم راکت شده و کنترل راکت را افزایش می‌دهد. هم‌چنین به واسطه طراحی متفاوت این پل، طول زه‌های اصلی (Main Strings) در این راکت‌ها بلندتر از اندازه معمول است که این ویژگی، سوییت اسپات (Sweet Spot) راکت را بزرگ‌تر و قدرت تولیدی آن را بیشتر می‌کند.

راکت‌های سری MxG در حال حاضر در دو مدل MxG 3 و MxG 5 ارائه می‌شوند و علاوه بر تکنولوژی MxG، به تکنولوژی Graphene Touch نیز مجهز هستند. تکنولوژی Graphene Touch بنا به ادعای کمپانی هد، میزان لرزش راکت را هنگام تماس با توپ کاهش می‌دهد و به بازیکن کمک می‌کند تا به راحتی قدرت لازم را تولید نماید.

راکت‌های سری MxG هم‌چنین قابلیت نصب سنسور سونی (Sony Censor Technology) را نیز دارا می‌باشند. این سنسور‌ به گوشی‌های هوشمند متصل می‌شود و اطلاعاتی را برای تجزیه و تحلیل بازی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

مشخصات راکت تنیس هد MxG 3

اندازه صفحه راکت۱۰۰ اینچ مربع
طول۲۷ اینچ/۶۸.۵۸ سانتی‌متر
وزن با زه۳۱۴ گرم
بالانس۳ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ۳۲۱
سختی۷۲
میزان قدرتکم-متوسط
الگوی زه۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی۴۸-۵۷ پوند

مشخصات راکت تنیس هد MxG 5

اندازه صفحه راکت۱۰۵ اینچ مربع
طول۲۷.۲ اینچ/۶۹.۰۹ سانتی‌متر
وزن با زه۲۹۲ گرم
بالانس۰ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ۳۱۳
سختی۶۸
میزان قدرتمتوسط
الگوی زه۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی۴۸-۵۷ پوند

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید