تنیس فا

قهرمانی صدف صادق وزیری در رقابت‌های بین‌المللی جوانان

0

تنیسفا: صدف صادق وزیری با کسب سومین عنوان قهرمانی، به کار خود در مسابقات بین‌المللی تنیس جوانان پایان داد. ‌

به گزارش تنیسفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در رقابت‌های بین‌المللی تنیس جوانان، صدف صادق وزیری با رسیدن به مرحله نهایی در فینال به مصاف حریفی از ازبکستان رفت.

در آخرین روز از بخش انفرادی و دونفره دختران، صدف صادق وزیری از ایران و یولیا کیم از ازبکستان به مصاف یک‌دیگر رفتند که با انصراف کیم، این دیدار به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

در بخش دختران، ۲۱ تنیس‌باز از کشورهای ایران، ترکیه، ازبکستان، روسیه، اکراین و آمریکا حضور داشتند که از بین آنها صدف صادق وزیری با قرار گرفتن در جایگاه نخست به سومین قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست پیدا کرد. تنیس‌بازهای اهل ترکیه و آمریکا نیز در جایگاه سوم ایستادند.

در بخش دونفره نیز صدف صادق وزیری به همراه هم‌تیمی خود از ترکیه در فینال به مصاف زوج ازبکستان و روسیه رفتند و با شکست مقابل این تیم (۱-۶ و ۲-۶) صاحب عنوان نایب‌قهرمانی شدند.

همچنین این رقابت‌ها در رده پیش‌کسوتان برگزار شد و در بخش انفرادی، نمایندگان فیلیپپین و ترکیه با برتری مقابل حریفان خود به فینال رسیدند. در بخش دو نفره پسران، تیم ایران متشکل از سینا مقیمی و امیرمحمد ادب‌جو با پیروزی (۵-۷ و ۲-۶) مقابل تیم کیا کهنمویی از ایران و نماینده تاجیکستان به فینال راه یافتند. تیم مقیمی و ادب‌جو در نهایت با قبول شکست در دیدار فینال مقابل نمایندگان ترکیه، به مقام نایب‌قهرمانی رسیدند.

این مسابقات به مدت یک هفته در دو بخش دختران و پسران به میزبانی مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن اصفهان برگزار گردید.

یاد آور می‌شود که سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده مسیح صلاح، سرداور نشان سفید کشورمان بود و حسن لاچینانی داور نشان سفید، سام صدری، احسان رحیمی، لعیا خیام‌باشی،صبرا سلیمانی‌پور و رویا همایونی امر قضاوت را بر عهده داشتند.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید