تنیس فا

مسترز تورانتو: صعود ۴ بخت نخست به یک‌چهارم نهایی

0

مسابقات مسترز توارنتو در کانادا، دیروز و بامداد امروز پیگیری شد و جوکوویچ، واورینکا، رائونیچ و نیشیکوری با شکست حریفان خود به دور بعد راه یافتند.

در بازی‌های دیروز، نواک جوکوویچ در دو ست متوالی رادک استپانک کهنه‌کار را مغلوب کرد (نتیجه: ۴-۶ ۲-۶). مرد شماره ۱ تنیس جهان در یک‌چهارم نهایی به مصاف یک تنیس‌باز چک دیگر می‌رود؛ توماس بردیک که دیروز در یک بازی سخت رایان هریسون را شکست داد (نتیجه: ۴-۶ ۷-۶ ۴-۶).
جوکوویچ در مجموع ۲۴ بار بر بردیک غلبه کرده و همواره در زمین‌های سخت برابر او پیروز بوده است.

در دیگر بازی‌های بالای جدول نیز رائونیچ در دو ست پیاپی (نتیجه: ۳-۶ ۲-۶)، دانلدسون امریکایی را برد و گائل مونفیس در یک بازی نزدیک داوید گافن بلژیکی را شکست داد (نتیجه: ۴-۶ ۶-۲ ۶-۷).
رائونیچ و مونفیس در بازی‌های رودررو، ۲-۲ مساوی هستند؛ اما تنیس‌باز بلندقامت کانادایی، امسال ۲ بار حریف فرانسوی خود را در تنیس آزاد استرالیا و مسترز ایندین‌ولز، در مرحله یک‌چهارم نهایی شکست داده است.

در دیدارهای پایین جدول، استن واورینکا بر جک ساک غلبه کرد (نتیجه: ۲-۶ ۶-۷) و کوین اندرسون از سد برنارد تامیک استرالیایی گذشت (نتیجه: ۴-۶ ۳-۶ ۶-۴). واورینکا در مصاف آخر مقابل اندرسون پیروز بوده، اما در ۴ بازی قبلی از او شکست خورده است. این دو تنیس‌باز در مجموع ۴ بار یکدیگر را مغلوب کردند.
این بازی همچنین، تکرار دیدار سال ۲۰۱۴ تورانتو خواهد بود که اندرسون در دو ست پیاپی بر واورینکا غلبه کرد.

در سایر بازی‌های پایین جدول نیز کی نیشیکوری در دو ست پیاپی رجیو رم را شکست داد (نتیجه: ۴-۶ ۳-۶) و گریگور دیمیتروف بلغار نیز بر ایوو کارلوویچ کروات فائق آمد (نتیجه: ۵-۷ ۳-۶).
نیشیکوری و دیمیتروف تاکنون دو بار مقابل هم قرار گرفتند که تنیس‌باز ژاپنی در تمام ست‌ها پیروز بوده است.

بازی‌های پایین جدول، امشب و دیدارهای بالای جدول، بامداد فردا در زمین مرکزی برگزار می‌شود.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید