تنیس فا

دور سوم مسترز تورانتو: جوکوویچ در برابر استپانک

0

دور سوم مسترز تورانتو، امروز و بامداد فردا به وقت ایران پیگیری می‌شود و در غیاب تنی چند از بزرگان تنیس، جوکوویچ، واورینکا، نیشیکوری و رائونیچ به میدان خواهند رفت.

طبق برنامه از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران، در زمین مرکزی، کی نیشیکوری به مصاف رجیو رم از امریکا می‌رود و سپس استن واورینکا در برابر جک ساک قرار می‌گیرد. رجیو رم با حذف ارنست گولبیس و لوکا پویی، شگفتی‌ساز مسترز کانادا بوده و ساک نیز با حذف هم‌وطنانش کودلا و یانگ، به این مرحله رسیده است.

در بازی‌های شب زمین مرکزی نیز از ساعت ۳ بامداد، رائونیچ میزبان با دانلدسون از امریکا دیدار می‌کند و سپس مرد شماره ۱ تنیس جهان، نواک جوکوویچ به مصاف رادک استپانک کهنه‌کار می‌رود. تنیس‌باز چک در ۱۰ بازی اخیر از جوکوویچ شکست خورده و تنها پیروزی‌اش مقابل این حریف صاحب‌نام به ۱۰ سال پیش بازمی‌گردد. این دو تنیس‌باز آخرین بار در ویمبلدون ۲۰۱۴ به مصاف هم رفتند که جوکوویچ در یک بازی زیبا و نزدیک ۳-۱ پیروز شد.

در سایر بازی‌های دور سوم نیز در زمین گرنداستند، کوین اندرسون با برنارد تامیک، گائل مونفیس با داوید گافن، ایوو کارلوویچ با گریگور دیمیترف و توماس بردیک با رایان هریسون بازی خواهند کرد. حذف چیلیچ برابر کارلوویچ و مصدومیت دومینیک تیم که به شکستش در مقابل اندرسون منجر شد، از مهم‌ترین اتفاقات دور دوم این مسابقات بود.

لازم به ذکر است رقابت‌های امسال با انصراف فدرر، نادال، ماری (مدافع عنوان قهرمانی)، سونگا، گسکه و چند بازیکن نامدار دیگر، از حساسیت کمتری برخوردار می‌باشد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید