تنیس فا

نواک جوکوویچ و اندی ماری در لایو اینستاگرامی خود چه گفتند؟

0

در اقدامی جالب و کم‌سابقه دو تن از بهترین‌ بازیکنان تنیس جهان در لایو اینستاگرام با یک‌دیگر به گپ‌وگفت پرداختند.

تنیسفا – این روز‌ها که بازار لایوهای اینستاگرامی به خاطر کرونا و قرنطینه حسابی داغ شده، شاهد لایوهای مشترک زیادی با حضور افراد مشهور هستیم. شب گذشته هم نوبت نواک جوکوویچ و اندی ماری بود تا با هم لایو مشترک برگزار کنند. این دو دوست و رقیب قدیمی که روی‌هم‌رفته ۱۲۵ عنوان قهرمانی را در کارنامۀ خود به ثبت رسانده‌اند، در این گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف صحبت کردند.

ماری و جوکوویچ در این لایو دربارۀ مسابقات دوران کودکی، چالش‌ها و لحظات به‌یادماندنی دوران حرفه‌ای خود سخن گفتند.

در ابتدای گفت‌وگو جوکوویچ به اولین باری که مقابل هم مسابقه داده بودند اشاره کرد، زمانی‌که ۱۰ ۱۱ سال بیشتر نداشتند و ماری توانسته بود به‌راحتی و با نتیجه‌ای تحقیرآمیز او را شکست دهد. وقتی هم که ماری اشاره کرد مادرش احتمالاً نوار آن بازی را داشته باشد، نوله به شوخی از او خواست که نوار را بسوزاند‌‌.

در بخشی دیگر از این گفت‌وگوی جذاب، نوله و اندی هر یک بازیکن کامل خود را ساختند:

بازیکن کامل جوکوویچ:

سرویس: ایزنر، کیریوس
ریترن: ماری
فورهند: دل‌پوترو، فدرر
بکهند: ماری
والی: فدرر
قدرت ذهنی: نادال
قدرت بدنی: تیم/فرر

بازیکن کامل ماری:

سرویس: ایزنر/کیریوس
ریترن: جوکوویچ
فورهند: نادال
بکهند: جوکوویچ
والی: فدرر
قدرت ذهنی: نادال
قدرت بدنی: جوکوویچ

لایو اینستاگرام ماری و جوکوویچ

جوکوویچ و ماری هر دو سرویس کیریوس را نسبت به قدش فوق‌العاده خواندند و نوله به طور خاص از استعداد بالای کیریوس تعریف و تمجید کرد. تعریف نوله از کیریوس باعث شد تا تنیس‌باز استرالیایی که پیش‌تر به شدت از جوکوویچ انتقاد کرده بود بعداً در اینستاگرام خود از او تشکر کند‌‌.

در خلال این گفت‌و‌گو دو بازیکن در مورد دیدارشان در مسابقات رولان گاروس ۲۰۱۵ نیز صحبت کردند که جوکوویچ با شوخ‌طبعی همیشگی خود بحث را به سمت شلوارک نه‌چندان زیبای استن واورینکا در آن مسابقات کشاند و گفت: «استن، اگر داری تماشا می‌کنی، امیدوارم اون شلوارک‌ها را بسوزانی!»

در پایان این گفت‌وگو که حدود یک ساعت به طول انجامید، ماری از جوکوویچ در مورد اولین کارهایی که صبح پس از بیدار شدن انجام می‌دهد پرسید‌ و نوله گفت که اول عبادت می‌کند بعد چند نفس عمیق می‌کشد و سپس همسرش را در آغوش می‌گیرد و به سراغ بچه‌ها می‌رود. ماری هم که تحت تاثیر جواب جوکوویچ قرار گرفته بود با خنده گفت: «من هم اول به دستشویی می‌روم و بعد به سگ‌‌هایم غذا می‌دهم!»

5/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید