تنیس فا

راکت‌های تنیس هد سری Graphene 360 Speed به بازار عرضه شد

0

شرکت تولیدکننده ورزشی هد “Head” راکت‌های سری Graphene 360 Speed را به بازار عرضه کرد.

در این راکت‌ها از تکنولوژی گرافن ۳۶۰ استفاده شده است که جدیدترین نوآوری شرکت هد به شمار می‌آید. هد در سال ۲۰۱۸ این تکنولوژی را معرفی کرد.

گرافن ۳۶۰ ساختار اصلی راکت را از شفت تا سر راکت تشکیل می‌دهد. گرافن ۳۶۰ استحکام فریم راکت را بالا می‌برد و باعث پایداری بیشتر و انتقال بهینه انرژی از راکت به توپ می‌شود. وجود گرافن ۳۶۰ در قسمت شفت، توزیع وزن را در راکت بهبود بخشیده و مانورپذیری و قدرت بیشتر را به ارمغان می‌آورد. گرافن در قسمت سر راکت نیز میزان تغییر شکل فریم در هنگام ضربه زدن را به حداقل می‌رساند.

فروشگاه تنیسفا، نمایندگی رسمی شرکت هد در ایران

♨️ خرید راکت تنیس هد Graphene 360 Speed Pro مدل ۲۰۱۸، راکت نواک جوکوویچ
♨️ خرید راکت تنیس هد Graphene 360 Speed MP مدل ۲۰۱۸، راکت الکساندر زورف

شرکت تجهیزات ورزشی هد که دفتر مرکزی آن در هلند قرار دارد، سال ۱۹۵۰ توسط یک مهندس هوافضا به نام هاوارد هد در شهر بالتیمور ایالت مریلند در آمریکا تاسیس شد. کمپانی هد از ادغام شرکت اسکی هد، یک شرکت اتریشی تولید کننده تجهیزات اسکی و یک سازنده ایتالیایی تجهیزات غواصی به وجود آمد.

این شرکت کار خود در زمینه تولید راکت‌های تنیس را در اواخر دهه شصت میلادی شروع کرد. هاوارد هد در همان زمان به فکر تقویت فریم راکت‌ها افتاد؛ به همین منظور این شرکت، راکت‌هایی از جنس آلومینیوم را راهی بازار کرد. ایده‌ی هد موفقیت‌آمیز بود و در مسابقات یو اس اوپن ۱۹۶۹، برای اولین بار از این راکت‌ها رونمایی شد.

در سال ۱۹۹۷ هم‌چنین، هد اولین شرکتی بود که راکت‌هایی از جنس تیتانیوم و گرافیت را تولید کرد.

0/5
به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

نظر بدهید