انصراف نادال از ادامه مسترز پاریس

1

تنیسفا: رافائل نادال اسپانیایی پیش از آغاز دور ۱/۴ پایانی مسترز پاریس به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از این رقابت‌ها کناره‌گیری کرد.

رافائل نادال، مرد شماره یک تنیس جهان که قرار بود امروز در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات مسترز پاریس مقابل فیلیپ کراینوویچ از صربستان به میدان برود، طی یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو قادر به بازی نخواهد بود.

نادال که روز گذشته در حین بازی خود مقابل کوئواس نیز بر روی زانوی خود مداوای پزشکی دریافت کرد گفته که در آن بازی نیز درد بسیاری داشته و به این نتیجه رسیده است که قادر به انجام سه بازی بیشتر نیست. او هم‌چنین ابراز امیدواری کرده که آمادگی‌اش را برای مسابقات لندن به دست آورد. با این حال تنیس‌باز اسپانیایی عنوان کرده است که سلامتی‌ و ادامه دوران ورزشی‌‌اش را برای مسابقات لندن به خطر نخواهد انداخت.

اضافه می‌شود مسابقات تنیس فینال تور جهانی تنیس مردان از روز دوشنبه دو هفته آینده با شرکت هشت تنیس‌باز برتر فصل برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

  1. مصدومیت نادال از مسابقات شانگهای شروع شده و حالا عود کرده! ولی حیف شد… میتونس قهرمان پاریس بشه… به امید سلامتی مجدد این اسطوره…

نظر بدهید